Ковальчук Дмитро Юрійович

КОВАЛЬЧУК Дмитро Юрійович – кандидат медичних наук, асистент кафедри травматології та ортопедії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

Ковальчук Д. Ю., 1971 року народження, закінчив Донецький медичний університет імені М. Горького у 1996 р.

Після закінчення проходив інтернатуру на кафедрі ортопедії та травматології Донецького медичного університету. Працював з 1998 по 2014 рр. в клініці мікрохірургії кисті та відновлювального лікування травм інституту травматології і ортопедії Донецького медичного університету і обласної травматологічної лікарні.

З 2016 року працює в Київській клінічній лікарні на залізничному транспорті №1.

В 2016 р. захистив дисертацію на здобуття ученого ступеня кандидата медичних наук, тема дисертації «Діагностика та лікування хворих на стенозуючий лігаментит кисті».

З 2019 року працює на посаді асистента кафедри травматології та ортопедії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

Ковальчук Д. Ю. лікар вищої категорії за фахом «ортопедія та травматологія». Науково-практична діяльність спрямована на вирішення питань патології та травматичних ушкоджень верхньої кінцівки, хірургії кисті та периферичних нервів, дитячої травматології.


Ковальчук Дмитро Юрійович