Бур'янов Олександр Анатолійович

Завідувач кафедри травматології та ортопедії НМУ ім. О.О. Богомольця, доктор медичних наук, професор. Науково-педагогічний стаж 37 років.

Омельченко Тарас Миколайович

професор кафедри травматології та ортопедії імені О.О. Богомольця, доктор медичних наук, лікар ортопед-травматолог вищої категорії. Відповідальний за наукову роботу на кафедрі травматології та ортопедії.

Задніченко Михайло Олексійович

доцент кафедри травматології та ортопедії імені О.О. Богомольця, кандидат медичних наук, лікар ортопед-травматолог вищої категорії. Задніченко М.О. відповідальний за педагогічну роботу на кафедрі травматології та ортопедії, виконує консультативну та лікувальну роботу, оперативні втручання першого ступеню складності на кістках, суглобах та м'яких тканинах опорно-рухового апарата.

Кваша Володимир Петрович

професор кафедри травматології та ортопедії імені О.О. Богомольця, доктор медичних наук, лікар ортопед-травматолог вищої категорії. Кваша В.П. виконує консультативну та лікувальну роботу, оперативні втручання на кістках, суглобах та м'яких тканинах опорно-рухового апарата, володіє сучасними методами оперативного лікування ортопедо-травматологічних хворих.

Грек Василь Петрович

асистент кафедри травматології та ортопедії імені О.О. Богомольця, лікар ортопед-травматолог вищої категорії. Відповідає за організаційно-виховну роботу на кафедрі. Проводить практичні та семінарські заняття, володіє технікою оперативних втручань на кістках та суглобах кінцівок, надає консультативну та лікувальну допомогу.

Соболевський Юрій Леонтійович

доцент кафедри травматології та ортопедії імені О.О. Богомольця, кандидат медичних наук, лікар ортопед-травматолог вищої категорії.

Лянськорунський Володимир Миколайович

 

Чорний Володимир Сергійович

 

Лиходій Віктор Володимирович

 

Дроботун Олег Володимирович